Про Засідання Правління ВУЛТ 30 червня 2017

30 червня 2017 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулось чергове засідання правління ВУЛТ.

Згідно з порядком денним на початку засідання Голова правління, М. Тищук, зробив презентацію щодо міжнародної діяльності ВУЛТ в 2017 році, зокрема, доповів про участь ВУЛТ в Німецькій Лікарській Асамблеї, яка відбулась 23-26 травня 2017, та про роботу Міжнародної експертної групи по запровадження ЛСВ в Україні (МЕГ ЛСВ). Детально були висвітлені основні напрацювання МЕГ ЛСВ протягом першої робочої сесії, яка відбулась 01-02 червня 2017 (звіт про результати сесії МЕГ ЛСВ див – Звіт про 1 сесію МЕГ

Особлива увага була приділена питанню узгодження двох законопроектів щодо ЛСВ: авторства О. Мусія та О. Богомолець. В завершення цієї доповіді М. Тищук запросив членів правління до участі в цій роботі і повідомив, що наступна заочна (дистанційна) сесія МЕГ запланована на кінець липня і друга робоча сесія в очному режимі – на кінець жовтня ц.р.

19873851_828828950599565_1875567328_n

Після чого, за ініціативи Голови Київської крайової організації ВУЛТ (КВУЛТ), Д. Карабаєва, до порядку денного було внесено питання щодо актуальної ситуації в охороні здоров’я. Д. Карабаєв розказав про дії КВУЛТ, їх спільну із Київської міської профспілкою працівників охорони здоров’я заяву та ініціював обговорення питань щодо Медичного Віче і позиції ВУЛТ відносно актуальних подій у зв’язку з діяльністю МОЗ.

Члени правління дійшли згоди щодо наступних пропозицій:

  1. Звернутись із заявою до Народних депутатів України щодо актуальної  ситуації в охороні здоров’я.
  2. Доручити Президенту ВУЛТ, Народному депутату України, О. Мусію, зачитати звернення з трибуни Верховної Ради України.
  3. Доручити крайовим організаціям ВУЛТ звернутись з аналогічними вимогами до депутатів – мажоритарників та органів місцевого самоврядування.

Проект звернення було розроблено під час засідання з подальшим винесенням на обговорення на IV Зібрання НЛРУ, яке відбулось кількома годинами пізніше.

Текст Заяви можна подивитися тут

ЗверненняВУЛТ-НЛРУ до ВРУчервень30ред

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>