Про IV Зібрання НЛРУ

30 червня 2017 року в Національній науковій медичній бібліотеці відбулось IV Зібрання Національної Лікарської Ради України (НЛРУ).

Під час засідання члени НЛРУ заслухали доповідь Голови правління ВУЛТ – уповноваженого координатора НЛРУ, Д-ра Миколи Тищука, який розказав про участь ВУЛТ в Німецькій Лікарській Асамблеї (23-26 травня 2017), та про роботу Міжнародної експертної групи (МЕГ) по запровадженню ЛСВ в Україні, перша робоча сесія якої пройшла 01-02 червня 2017 в м. Києві.

Див матеріали: МЕГ, НЛА

Також, Микола Тищук доповів про основні напрацювання МЕГ, зокрема стосовно порівняння двох законопроектів, щодо ЛСВ: авторства О. Мусія та О. Богомолець. Крім того, повідомив, що наступна заочна (дистанційна) сесія МЕГ запланована на кінець липня і друга очна робоча сесія– на кінець жовтня ц.р. Членам НЛРУ було запропоновано долучитись до роботи та подати свої пропозиції щодо законопроекту до 15 липня 2017.

19883448_828828957266231_1743680854_n

Голова НЛРУ, проф. Лариса Матюха, та Президент Асоціації Стоматологів України, проф. Ірина Мазур, доповіли про безперервний професійний розвиток лікарів  та інтеграцію у загальноєвропейський освітній простір.

Див . презентації:

Безперервний розвиток лікаря

БПР сімейних лікарів

 

Далі Д-р Костянтин Надутий доповів про законодавчі ініціативи Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я.

М. Тищук запросив присутніх до участі в ХVI З’їзді ВУЛТ та ІІ Всеукраїнській Лікарській Раді, м. Кам’янець-Подільський, 28 вересня -01 жовтня 2017 р і розказав про календар подій.

Заключною частиною засідання стало обговорення  проекту заяви ВУЛТ до Народних депутатів України відносно актуальної ситуації в охороні здоров’я.

Текст заяви  та доручення Президенту ВУЛТ, Народному депутату України,  О. Мусію озвучити звернення з трибуни Верховної Ради України було підтримано членами одноголосно та прийнято рішення щодо приєднання НЛРУ до цієї Заяви.

ЗверненняВУЛТ-НЛРУ до ВРУчервень30ред

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>