Інформаційне повідомлення про засідання Великої Ради ВУЛТ

Інформаційне повідомлення

про засідання Великої Ради ВУЛТ

27 квітня 2018 року, Національна наукова медична бібліотека України (Київ, Л. Толстого, 7)

 

Згідно з порядком денним Велика Рада розглянула:

 

 1. Інформацію про підготовку до проведення XVІІ Конгресу СФУЛТ (20–23 вересня 2018 р., м. Тернопіль), яку надали представники Тернопільської крайової організації (доповідач проф. Леонід Грищак) і Президент СФУЛТ Андрій Базилевич.

Були прийняті рекомендації для оргкомітету XVII Конгресу СФУЛТ стосовно

 • проведення у м. Мюнхен (ФРН) 20–24 серпня Пре-Конгресу СФУЛТ (детальна програма опрацьовується)
 • друку матеріалів Конгресу видавництвом Тернопільського державного медичного університету
 • підготовки Інформаційного листа № 2 про проведенняXVІІ Конгресу СФУЛТ, зокрема, контактної інформації локального оргкомітету в м. Тернопіль.

 

 1. Проблемне питання про Медичну освіту і безперервний професійний розвиток лікаря в контексті лікарського самоврядування і трансформацій в охороні здоров’я» слухалося в форматі панельної дискусії, яку відкрили надзвичайно цікаві та інформативні доповіді членів Правління ВУЛТ:
 • проф. Олександра Толстанова,  проректора з науково-педагогічної роботи НМАПО ім.Шупика, і
 • проф. Ірини Мазур, Президента ГО “Асоціація стоматологів України, заступника голови Президії Національної лікарської ради України,

Проф_Ірина_Мазур_БезперервнаМедичнаОсвіта
 

 1. З інформацією про проблеми і завдання щодо просування законопроекту «Про лікарське самоврядування» (8250, 6 квітня 2018 р.) виступили:
  • Д-р Костянтин Надутий  Заступник Голови Правління  ВУЛТ  і
  • Д-р Олег Мусій, Президент ВУЛТ, Народний Депутат України

 1. В порядку ad hok було розглянуто звернення Одеської КО ВУЛТ стосовно ситуації щодо НДІ Одеський протичумний інститут ім. І. Мєчнікова та системи карантинного нагляду.

Прийнято рішення виступити з відповідною заявою Правління ВУЛТ та рекомендувати Комітету Верховної Ради розглянути це питання.

 1. Велика Рада розглянула також організаційні питання, які стосувалися державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу – Всеукраїнське Лікарське Товариство, що містяться в Єдиному державному реєстрі .

 

Medico medicиs amicus est!

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>