XVII З’їзд ВУЛТ. Науковий симпозіум «ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ: ДОСЯГНЕННЯ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» Національний університет «Острозька Академія»

 

 

Науковий симпозіум

«ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ: ДОСЯГНЕННЯ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

 

 

Шановні Колеги!

В рамках наукових заходів ХVІI З’їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства з міжнародною участю[1], який відбудеться 14–16 листопада 2019 року в місті Полтаві на базі Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 організаторами 15.11.19. з 15-00 до 17-30 планується проведення наукового симпозіуму «Громадське здоров’я в Україні: досягнення, проблеми та перспективи».

Запрошуємо Вас прийнять активну участь у роботі наукового симпозіуму.

Для реєстрації участі у  симпозіумі та інших заходах З`їзду скористайтесь цим посиланням

https://drive.google.com/file/d/15QfGwr-JZraMnyHA4Tzl_eCCblTPTjAx/view?usp=sharing

Окрім загальної реєстрації,для своєчасної підготовки програми симпозіуму просимо Вас направити до Оргкомітету симпозіуму назву доповіді в термін до 01 липня 2019 року на ел. адресу: o.rudnytska@ukr.net ,(за наданою формою)

 

Назва доповіді
Ім’я (по батькові) доповідача
Місце роботи, посада
Телефон(и), факс. Електронна пошта.

 

Інформацію щодо організації симпозіуму можна отримати в оргкомітеті за  тел.: (067)914 44 40 Рудницька Ольга Петрівна; (050) 771 02 99 Гущук Ігор Віталійович.

Членам ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» реєстрація участі в одноденному симпозіумі буде проведено за рахунок коштів ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я».

Інформація щодо реєстрації, форми участі, публікації тез і статей, подається у додатку 1, щодо правил оформлення текстів для публікації у додатку 2.

 

[1] З’їзд внесено до Реєстру наукових заходів МОН України і Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України, які проводитимуться у 2019 році (п.10 розділу «З’їзди»).

.

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>