Анонс збірника матеріалів VI Конгресу Південно-східно Європейського Медичного Форуму та ХІV З’їзду ВУЛТ

Шановні колеги, до вашої уваги анонс збірника матеріалів VI Конгресу Південно-східно Європейського Медичного Форуму та ХІV З’їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства!

За даним посиланням ви можете завантажити файл із анонсом.

Ознайомитись із умовами участи у даній події можна на цій сторінці.

Obl_Book_Site“Вельмишановні колеги, Для Всеукраїнського Лікарського Товариства є велика честь приймати на своїй рідній землі колег з країн наших сусідів, об’єднаних в Південно-Східно-Європейському Медичному Форумі та гостей Конгресу. Ми впевнені що доповіді і дискусії на всіх симпозіумах конгресу будуть корис- ними і повчальними для всіх учасників Конгресу – лікарів України і закордонних колег. Для нас особливо важливо, що цей поважний міжнародний науковий форум проходить в рік 25 річчя відновлення нашої діяльності і поєднано з XIV з’їздом нашого Товариства. Ми впевнені, що учасники Конгресу не обійдуть своєю увагою круглі столи, на яких бу- дуть обговорюватися питання діяльності лікарських асоціацій в суспільствах що транс- формуються і проблеми громадського здоров’я. Чекаємо наших колег на сателітному заході Всеукраїнській лікарській раді присвячені обговоренню шляхів запровадження лікарського самоврядування в Україні. Від імені Правління Всеукраїнського Лікарського Товариства бажаю всім учасникам VI Кон- гресу Південно-Східно –Європейського Медичного Форуму плідної роботи і гарного спілкування.”

З повагою, Микола Тищук, голова правління ВУЛТ.

 

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>