Відбулась панельна дискусія “Війна, міграція: виклики для системи охорони здоров’я”

yC7spAh_geMПанельна дискусія “Війна, міграція: виклики для системи охорони здоров’я”, 12.02.2016 р., що відбувалась одночасно на декількох площадках (з онлайн трансляцією) – у Львові, Дніпропетровську, Києві, за участі членів правління Всеукраїнського лікарського товариства та його президента народного депутата Олега Мусія. Серед питань до обговорення були:

які основні проблеми з охороною здоров’я виникли у комбатантів та мирного населення, зокрема, переселенців? Які виклики це створило для системи охорони здоров’я на різних рівнях? Як відреагувала система охорони здоров’я різних рівнів на ці проблеми і виклики, позитивні і негативні приклади? Якої допомоги потребує вітчизняна система охорони здоров’я у зв’язку із війною і надвеликою кількістю переміщених осіб, чим наш досвід може бути корисним для лікарів з інших країн та інше.

20160212_173149Розширений звіт згодом.

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>