УВАГА! Термін подачі тез на Конгрес СФУЛТ продовжено до 31 травня 2016!

Вельмишановний Колего!

Запрошуємо Вас та Ваших співробітників взяти участь у роботі ХVІ Конґресу Світової Федерації Українських Лікарських Товариств, який відбудеться 22–23 серпня 2016 року в місті Києві на базі Національної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (вул. Дорогожицька, 9) та Пре-конгресі СФУЛТ, який буде проходити 17–19 серпня 2016 р. в м. Берліні.

ПРОГРАМНІ ПИТАННЯ КОНҐРЕСУ:

 1. Реформування системи охорони здоров’я в Україні: децентралізація, демонополізація управління, лікарське самоуправління, післядипломна освіта, громадське здоров’я тощо.
 2. Медико-соціальні проблеми учасників АТО та переселенців і мультидисциплінарний підхід до їх вирішення. Екстрена і госпітальна допомога, відновлювальне лікування, медична і соціально-психологічна реабілітація, превенція воєнної і невоєнної травми, посттравматичного стресового розладу тощо.
 3. Нове у сучасній медицині (діагностика, лікування, профілактика, організація охорони здоров’я та медичної допомоги) за спеціальностями (додаток 1, субтитли а–ь).

ГОЛОВНІ ЗАХОДИ ПРЕ-КОНГРЕСУ (18–19 серпня, Берлін):

 1. Пленарна дискусія: «Українська лікарська спільнота світу – взаємодія, проблеми».
 2. Пленарна сесія в Bundesärztekammer: “Професійна автономія лікарів в Німеччині”.
 3. Розширене засідання правління СФУЛТ.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1036670389734095/

Супутні заходи Конгресу (21–23 серпня, Київ):

 1. Конгрес Молодих українських лікарів.
 2. Виставка провідних українських та закордонних фірм – “МЕДИЦИНА. ЛІКИ”.
 3. Он-лайн трансляція засідань Конгресу.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1137016429651596/

Публікація в Матеріалах ХVІ Конгресу СФУЛТ

 • Тези доповідей і статті з проґрамних питань, оформлені з дотриманням вимог, що наведені у додатку 1, надсилаються на е-адресу sfulttz@ukr.net, sfult16@gmail.com
 • Електронна реєстрація участі здійснюється за посиланням http://goo.gl/forms/jF60FNdEvn.
 • Оплата видруку стандартних тез 150 грн (у вартість Книги не входить) здійснюється на рахунок[2] : №26007052739758 в ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 300711, ЄДРПОУ 20071736. В графі призначення платежу вказується: Добровільний внесок, прізвище першого автора і три перші слова назви тез.
 • До друку приймаються тези, що надійшли на вказану е-адресу після попередньої оплати і реєстрації. Кінцевий термін подачі матеріалів продовжено до 31 травня 2016 p.

[1] ХVI Конґрес СФУЛТ включено до «Реєстру з’їздів, конґресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році», затвердженого МОЗ України та АМН України, що є підставою для оформлення відрядження.

[2] Оплату можна здійснити платіжним дорученням, банківською картою, через платіжний термінал Приватбанку або іншого банку, поштовим переказом.

 

Інформаційний лист№2

ЗаXVI Kongres SFULT

 

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>