Об’єднання Українських Організацій в Німеччині вітає проф. Андрія Базилевича з обранням на посаду Президента СФУЛТ

Об’єднання Українських Організацій в Німеччині (ОУОН) вітає професора Андрія Базилевича, голову Українського Лікарського Товариства у Львові, проректора з лікувально-профілактичної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктора медичних наук, з обранням Президентом Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ).
ОУОН висловлює найкращі побажання новообраному Президенту СФУЛТ та переконане, що у новій ролі пан Базилевич зробить свій значний внесок у розвиток не тільки СФУЛТу, але і у медичну сферу в Україні.
Правління ОУОН принагідно сердечно дякує пану проф. Андрію Базилевичу за співпрацю із крайовою центральною репрезентацією українців в Німеччині, а саме, за спільне проведення Пре-Конґресу СФУЛТ у Берліні 17-19 серпня 2016 року, за підтримку і допомогу у встановленні іміджу ОУОН та його розвитку. ОУОН сподівається і на подальшу плідну співпрацю.
Голова Правління ОУОН
Леся Шрамко

Залиште свій коментар

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>