XVI З’їзд ВУЛТ – Публікація

ПУБЛІКАЦІЯ В МАТЕРІАЛАХ ХVІ З’ЇЗДУ ВУЛТ

 • Тези доповідей і статті з проґрамних питань, оформлені з дотриманням вимог, що наведені у додатку 2, надсилаються на е-адресу sfulttz@ukr.net
 • Оплата друку стандартних тез (1600 знаків) з 15 липня 2017 року становить  250 грн У випадку збільшення обсягу (понад 1600 знаків) публікація можлива у разі доплати по 150 грн за кожну додаткову сторінку (до 1600 знаків).  Оплата здійснюється на рахунок[1]:№26007052739758 в ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 300711, ЄДРПОУ 20071736.В графі призначення платежу вказується:

Добровільний внесок, прізвище першого автора і три перші слова назви тез.

 • До друку приймаються тези, що надійшли після попередньої оплати і реєстрації.
 • Кінцевий термін подачі матеріалів – 31 серпня 2017 p.

[1]Оплату можна здійснити платіжним дорученням, банківською картою, через платіжний термінал Приватбанку або іншого банку, поштовим переказом.

 • Реєстраційний внесок при реєстрації до 15 липня (включно) є 600 грн повний пакет учасника[1]або 300 грн малий пакет учасника[2];
 • Розмір реєстраційного внеску після 15 липня 2017 року 700 грн повний пакет учасника або 350 грн малий пакет учасника;
 • Членам ВУЛТ і студентам-медикам до 15 липня надається знижка 20 %.
 • Оплата реєстраційного внеску здійснюється на той же рахунок, що й оплата друку тез[3]: №26007052739758 в ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 300711, ЄДРПОУ 20071736

У графі призначення платежу вказується:Реєстраційний внесок за Прізвище Ім’я

 • Усі зареєстровані лікарі, які сплатили реєстраційний внесок, отримають сертифікати учасника.
 • Розмір реєстраційного внеску не залежить від форми участі в З’їзді як за рівнем наукової активності, так і за часом участі, і дає право на відвідування всіх наукових і сателітних заходів З’їзду, в тому числі урочистого відкриття З’їзду.
 • Бронювання місць та оплата проживання в готелях, транспортні витрати, оплата участі в дружній вечері, додаткових матеріалів З’їзду та інших видань, заходів соціальної програми (екскурсії, відвідування театру тощо) здійснюються самостійно.

[1]Повний пакет учасника оплачується внеском у сумі 600 грн дає право на участь у всіх наукових заходах, отримання папки учасника, сертифікату, програми, книги матеріалів Конгресу.

[2]Реєстраційний внесок у сумі 300грн дає право на отримання програми З’їзду і сертифікату і участь у всіх наукових заходах.

[3]Рекомендується робити оплату окремими платіжками. При оплаті одним платежем слід давати детальне формулювання, яка частина суми є реєстраційний внесок, яка є оплатою за друк. Наприклад, при оплаті в квітні не член ВУЛТ, який подає тези обсягом 3000 знаків і вибрав внесок, що дає право наповний пакет учасника, має сплатити 890 грн і вказати Реєстраційний внесок за Іванову Катерину – 600 грн та 290 грн за друк тез Іванової Катерини із співавторами «Три слова назви…».

 • Оплату можна здійснити платіжним дорученням, банківською картою, через платіжний термінал Приватбанку або іншого банку, поштовим переказом.
 • Повний пакет учасника оплачується внеском у сумі 700 грн дає право на участь у всіх наукових заходах, отримання папки учасника, сертифікату, програми, книги матеріалів Конгресу.
 • Реєстраційний внесок у сумі 350грн дає право на отримання програми З’їзду і сертифікату і участь у всіх наукових заходах.
 • Рекомендується робити оплату окремими платіжками. При оплаті одним платежем слід давати детальне формулювання, яка частина суми є реєстраційний внесок, яка є оплатою за друк. Наприклад, при оплаті в квітні не член ВУЛТ, який подає тези обсягом 3000 знаків і вибрав внесок, що дає право наповний пакет учасника, має сплатити 890 грн і вказати Реєстраційний внесок за Іванову Катерину – 600 грн та 290 грн за друк тез Іванової Катерини із співавторами «Три слова назви…».
 • Відбір доповідачів на симпозіуми здійснюють члени наукового підкомітету (головуючі) відповідного симпозіуму.
 • Участь у пленарних засіданнях, в симпозіумах, конференції і читаннях (за вибором), соціальній програмі, організаційному засіданні (обов’язкова для делегатів).

  ПРАВИЛА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ І СТАТЕЙ

  ДЛЯ ДРУКУ В МАТЕРІАЛАХ ХVІ З’ЇЗДУ ВУЛТ

  1. Tези доповідей повинні відповідати тематиці. Мова публікації – українська.
  2. Формат друку: “Word for Windows”, шрифт TimesNewRoman, розмір шрифту – 12, інтервал – 1,0; без ручних перенесень; аркуш А4 (210х297 мм), поля: з усіх боків – по 20 мм.
  3. Стандартний об’єм текстового матеріалу (без назви, прізвищ авторів та адрес) не має перевищувати 1600 знаків (20 рядків по 80 знаків у рядку).
  4. Структура тез: а) НАЗВА публікації (великими літерами, жирним шрифтом);

  б) прізвища та ініціали авторів (прізвище основного доповідача підкреслюється);

  в) місто, заклад, де проводилось наукове дослідження (без абревіатур);

  г) текст тез (усі абревіатури повинні бути розшифровані).

  1. У правому верхньому куті вказується код програмного питання: цифра 1, 2, 3, 4.

  До цифри 4 додається буква (а–ь) у відповідності з цим переліком:

  а) акушерство та ґінеколоґія;

  б) педіатрія;

  в) кардіолоґія, ревматолоґія;

  г) пульмонолоґія, фтизіатрія;

  ґ) ґастроентеролоґія;

  д) нефролоґія, уролоґія;

  е) невролоґія, нейрохірурґія та психіатрія;

  є) ендокринолоґія;

  ж) імунолоґія, алерголоґія;

  з) оториноларинґолоґія;

  и) офтальмолоґія;

  і) інфекційні хвороби, СНІД, вірусолоґія, епідеміолоґія;

  ї) дерматовенеролоґія;

  й) психолоґія, психотерапія, сексопатолоґія, нарколоґія;

  к) анестезіолоґія, реаніматолоґія, інтенсивна терапія;

  л) хірурґія, трансплантолоґія,імплантолоґія, косметолоґія;

  м) травматолоґія та ортопедія;

  н) онколоґія; гематолоґія;

  о) стоматолоґія, щелепно-лицева хірурґія;

  п) рентгенолоґія, радіолоґія;

  р) фармаколоґія, клінічна фармаколоґія, токсиколоґія;

  с) фітотерапія, гомеопатія, нутриціолоґія, дієтолоґія;

  т) спортивна, військова, космічна медицини;

  у) геронтолоґія, профпатолоґія;

  ф) курортолоґія, реабілітація і фізіотерапія;

  х) санолоґія, гіґієна, лабораторна діаґностика;

  ц) анатомія, гістолоґія, фізіолоґія, мікробіолоґія;

  ч) судова медицина, патанатомія, патогістолоґія;

  ш) нетрадиційні методи діаґностики і лікування;

  щ) ґенетика, демоґрафія;

  ю) управління і орґанізація охорони здоров’я,

  медична освіта;

  я) історія медицини, медична термінолоґія

  ь) інші галузі медицини.

  1. Тези доповіді (стаття) заявлені для участі у симпозіумі після цифрового коду додатково розшифровується першими одним-двома словами назви симпозіуму, наприклад, «3, симпозіум «Реабілітація…»
  2. Рукопис повинен бути ретельно перевірений та відредаґований автором. Редакція та Орґкомітет З’їзду не несуть відповідальності за помилки авторів.
  3. Публікація тез доповідей платна. Вартість публікації одних тез доповіді (до 1600 знаків) 220 грн з 06 червня по 1 липня і 250 грн з 01 липня до 31 серпня 2017 року. У випадку збільшення обсягу (понад 1600 знаків) публікація можлива у разі доплатипо 150 гривень за кожну додаткову сторінку (до 1600 знаків).
  4. За бажання автора опублікувати повний текст статті, оплата її видруку здійснюється в розмірі 150 грн за кожну сторінку обсягом 2000 знаків, за умови її схвалення Науковим комітетом З’їзду.[1]
  5. У випадку невиконання зазначених вище вимог тези доповідей і статті не публікуються.
  6. Для гарантованого включення публікації до книги матеріалів Конгресу здійсніть електронну реєстрацію за посиланнямhttps://goo.gl/forms/7nrivTWOE3tyiOLp2.
  7. У випадку труднощів із електронною реєстрацією заповніть анкету, що наведена нижче, і надішліть її та скан-копію або фото документу про оплату(квитанції, виписки тощо) електронним листом разом з тезами на адресу sfulttz@ukr.net. У разі успішної електронної реєстрації надсилати анкету не потрібно.

  [1]Особливі умови друку наукових матеріалів учасників симпозіумів оголошуються додатково після затвердження Науковим Комітетом.

 • ФОРМА АНКЕТИ УЧАСНИКА

  Прізвище учасника (делеґата)
  Ім’я(по батькові)
  Науковий ступінь, вчене звання
  Назва доповіді
  Лікарська спеціальність
  Місце роботи, посада
  Телефон(и),факс
  Електронна пошта (обов’язково)

   

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>