За сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, проявлений патріотизм в умовах російсько-української війни, активну громадянську позицію, за поданням керівників крайових організацій ВУЛТ в рамках ХІХ з’їзду ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЛІКАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА медичних працівників було відзначено Почесними грамотами та медалями ВУЛТ.
Особливо приємно було отримати такі високі нагороди від Президента ВУЛТ – Олега Степановича Мусія та Голови правління ВУЛТ – Даніеля Таїровича Карабаєва особисто.
![](http://www.vult.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404452488_820949780043782_7620599603718625334_n-1024x683.jpg)
![](http://www.vult.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404911677_820949256710501_6506888895874858878_n-1024x683.jpg)
![](http://www.vult.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404921851_820949266710500_7693849615508698690_n-1024x683.jpg)
![](http://www.vult.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404519425_820949796710447_6995013497018026527_n-1024x683.jpg)
![](http://www.vult.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404922517_820949203377173_4053057309597243129_n-1024x683.jpg)
![](http://www.vult.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404549742_820949240043836_5709548084459025290_n-1024x683.jpg)
![](http://www.vult.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404905552_820949206710506_8831869957107071289_n-1.jpg)